ПРО НАС

ТОВ «Метекс Інвест» – на ринку металопрокату з 2003 року.

Основні види діяльності підприємства – це комплексна поставка інструментальних (Х12МФ, 5ХНМ, ХВГ, У8-10, 5ХВ2СФ і ін.), Швидкорізальних (Р6М5, Р18, Р6М5К5, Р9М4К8 та ін.) Та інших спеціальних марок сталі. 
Ми пропонуємо послуги з різання металу, виготовлення заготовок, ножів і інших виробів по кресленнях і розмірам замовника. 
Особливою гордістю нашої компанії є великий асортимент якісних сталей (в тому числі і особливих сортів), що дозволяє нам здійснювати оперативне постачання для промислових підприємств. 
Ми здійснюємо поставки будь-яких обсягів: від декількох метрів до вагонних норм. 
Здійснюємо порізку металопрокату на стрічково-відрізні верстати, як власної продукції, так і надаємо послуги з порізки стороннім організаціям.
Робота з кожним клієнтом здійснюється індивідуально. Доставка продукції здійснюється власним транспортом і транспортом сторонніх організацій по Україні. 
Нашим партнерам ми пропонуємо: професійні поради з підбору та можливості заміни марок сталі, гнучку систему знижок і відстрочок платежу високу швидкість обслуговування, і максимальний сервіс. Для постійних клієнтів створені спеціальні умови. 
За час свого існування компанія «Метекс Інвест» зарекомендувала себе як надійний і кваліфікований партнер. Приєднуйтесь до нас, і Ви зможете в цьому переконатися!